portal osiedli, dzielnic i miast

Otwock - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » komplet bielizny
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

komplet bielizny

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kompletbielizny 
   

Bywalec


Wiek: 55
Dołączył: Pon Gru 13, 2021 14:10
Posty: 27
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Gru 14, 2021 16:37    Temat postu: komplet bielizny

Koronkowe body z muszelką w kwiatki i bez krocza

Pasuje bardzo dobrze!! Byłam trochę zdezorientowana, jak to założyć na początku i spojrzałam wstecz na zdjęcie tylko po to, by zdać sobie sprawę, że miałam go do góry nogami. NIE Zwracaj uwagi na pomiary, ponieważ bardzo wątpię, czy mają rację. Właśnie umieściłam losowe rzeczy, zamówiłem większy rozmiar i pasował całkiem nieźle. może trochę luźny, ale nie był workowaty, wciąż pasował . super słodkie, gorąco polecam!!

https://www.diabolique.com.pl/collections/komplety-bielizny
BizneSowa 
   

Stały bywalec


Wiek: 33
Dołączył: Pią Paź 25, 2019 11:25
Posty: 90
Skąd: Polski

PostWysłany: Wto Maj 03, 2022 20:32    Temat postu: Re: komplet bielizny

Ja preferuję klasyczne koronkowe body- jeśli chcę wyglądać sexy, na co dzień zaś sportowe, super wygodne choć też bardzo kobiece . Body w obydwu wersjach zamawiałam ostatnio w Conteshop. Do paczki dorzuciłam też kilka staników, które idealnie modelują biust. Szczerze polecam zobaczyć co ma do zaproponowania ten sklep: https://conteshop.pl/ . Dostępna tutaj bielizna wyróżnia się znakomitą jakością, precyzyjnym wykończeniem i elegancją.
wisznicka 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Czw Gru 10, 2020 8:30
Posty: 1527
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2022 9:50    Temat postu: Re: komplet bielizny

Bieliznę bez problemu można kupić w sklepach centrum m1, a bardzo fajny wybór mają i bardzo lubię to centrum handlowe odwiedzać przy każdej okazji, teraz jest tam też festiwal słodyczy Smile


309192432_583642536881491_7355963650106712242_n.jpg

309192432_583642536881491_7355963650106712242_n.jpg


Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama