portal osiedli, dzielnic i miast

Otwock - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Otwock, okolice - jakiego sprzedawcę wkładów kominkowych pol
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Otwock, okolice - jakiego sprzedawcę wkładów kominkowych pol

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Ursa32321 
   

Forumowicz


Wiek: 38
Dołączył: Sob Lut 06, 2016 17:33
Posty: 152
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 14:44    Temat postu: Otwock, okolice - jakiego sprzedawcę wkładów kominkowych pol

Otwock, okolice - jakiego sprzedawcę wkładów kominkowych polecacie? Najlepiej jakby firma od razu montażem się zajęła.
JerzyKK 
   

Forumowicz


Wiek: 51
Dołączył: Śro Cze 06, 2012 13:45
Posty: 150
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Śro Mar 13, 2019 21:52    Temat postu: Re: Otwock, okolice - jakiego sprzedawcę wkładów kominkowych

Oni: http://cichykominki.pl/ zajmują się zarówno sprzedażą jak i montażem kominków. Ja u nich kupiłem wkład z płaszczem wodnym marki Kratki. Bardzo jestem z kominka zadowolony. A firma fachowa.
Ursa32321 
   

Forumowicz


Wiek: 38
Dołączył: Sob Lut 06, 2016 17:33
Posty: 152
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 15:17    Temat postu: Re: Otwock, okolice - jakiego sprzedawcę wkładów kominkowych

Dzięki Wink Też zdecydowałem się na nich bo w sumie w okolicy ciężko z firmami ktroe dzialaja tak kompleksowo. Wszystko poszlo sprawnie, kominek dziala, a panowie z firmy bardzo uprzejmi i pomocni.
JanekNowz 
   

Początkujacy


Dołączył: Pią Maj 24, 2019 22:07
Posty: 7
Skąd: Otwock

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 22:14    Temat postu: Re: Otwock, okolice - jakiego sprzedawcę wkładów kominkowych




Gawkowski_2.jpg

Gawkowski_2.jpg





Gawkowski_1.png

Gawkowski_1.png


Sebastian55 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Pon Mar 11, 2019 18:25
Posty: 43
Skąd: stąd

PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 11:11    Temat postu: Re: Otwock, okolice - jakiego sprzedawcę wkładów kominkowych

u mnie też Cichy Kominki wstawiali kominek narożny
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama