portal osiedli, dzielnic i miast

Otwock - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Skąd dofinansowanie na założenie firmy
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Skąd dofinansowanie na założenie firmy

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
KarolciaMil23 
   

Bywalec


Wiek: 32
Dołączył: Śro Cze 21, 2017 14:30
Posty: 31
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 10:58    Temat postu: Skąd dofinansowanie na założenie firmy

Poszukuję możliwości dofinansowania na start firmy. Chciałabym świadczyć usługi copywriterskie, ale trochę przerażają mnie początkowe opłaty. Myślę, że byłoby łatwiej, gdyby udało mi się uzyskać jakąś dotację. W urzędzie pracy w moim mieście na ten rok już nic nie ma, a nie chcę już czekać. Czy jest jakieś inne źródło, z którego można dostać wsparcie?
Torelinian 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Cze 14, 2017 15:20
Posty: 37
Skąd: Gdańsk-Przymorze-Kołobrzeska

PostWysłany: Śro Cze 20, 2018 14:59    Temat postu: Re: Skąd dofinansowanie na założenie firmy

Myślę, że możesz spróbować z dofinansowaniami unijnymi. Sam nie orientuję się w tym najlepiej, ale polecam artykuł, który ostatnio czytałem: https://erif.pl/baza-wiedzy/dofinansowania-unijne-dla-przedsiebiorstw/
Mam nadzieję, że Twoja działalność się do tego kwalifikuje i uda Ci się wystartować, bo nie ma to jak praca na własny rachunek.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama