portal osiedli, dzielnic i miast

Otwock - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Nowy rok szkolny
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Nowy rok szkolny

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Torelinian 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Cze 14, 2017 15:20
Posty: 37
Skąd: Gdańsk-Przymorze-Kołobrzeska

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 11:35    Temat postu: Nowy rok szkolny

Rozpoczęcie roku szkolnego już za kilka dni. Właśnie zabieram się za kompletowanie wyprawki (wiem, że to późno, niestety byliśmy na wakacjach). Co powinno się znaleźć w wyprawce dla pierwszoklasisty? Kupić plecak czy tornister? Potrzebne jest pióro? Pomóżcie.
aneczkaaaa 
   

Początkujacy


Wiek: 29
Dołączył: Czw Wrz 21, 2017 12:56
Posty: 8
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 13:10    Temat postu: Re: Nowy rok szkolny

Powinnaś dostać listę ze szkoły. Na pewno przydadzą się zeszyty w cienkie linie - czerwone i niebieskie, piórnik wraz z wyposażeniem, artykuły plastyczne i buty na zmianę. Dzieciaki w tym wieku używają pióra na naboje. Myślę też, że usztywniony tornister to najlepsze rozwiązanie. Pamiętaj jednak, że taka wyprawka to duży wydatek. Ja oszczędzam już od czerwca, nawet obliczyłam za pomocą tego kalkulatora - https://pl.kruk.eu/klienci/narzedzia/kalkulator-wydatkow, ile wydaje na jedzenie na mieście.
Możesz poczekać do połowy września, wtedy będzie dużo wyprzedaży. Teraz kup tylko zeszyty i przybory do pisania .
wisznicka 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Czw Gru 10, 2020 8:30
Posty: 1527
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Sie 27, 2021 19:19    Temat postu: Re: Nowy rok szkolny

A ja na fb widziałam jakieś info o targach w m1, fajna opcja na poznanie lokalnych firm i zapisania dzieciaków na różne zajęcia na zbliżający się rok szkolny 😃 Wybieracie się tam?
tronek22 
   

Początkujacy


Dołączył: Czw Lip 29, 2021 12:30
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 18:45    Temat postu: Re: Nowy rok szkolny

nasze dzieciaki nie mogą się doczekać bo podobno w szkole miała być już zamontowana podłoga interaktywna - czyli specjalne urządzenie, dzięki któremu będą się bawić i uczyć zależnie od dobranego programu. sami jesteśmy ciekawi jak dzieciaki zaangazują się w taki inny rodzaj zabawy
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama