portal osiedli, dzielnic i miast

Otwock - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Zakupy
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Zakupy

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Makula 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Maj 01, 2016 18:37
Posty: 158
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 15, 2016 13:54    Temat postu: Zakupy

Korzystaliście już z oferty Polskiego Koszyka https://polskikoszyk.pl? Nie znalazłam lepszej tego typu oferty, a dzięki tej prawdopodobnie rozwiązałabym problem z dostawą zakupów dla bliskiej osoby.
crocketq 
   

Forum Ekspert


Wiek: 31
Dołączył: Pon Cze 20, 2016 13:55
Posty: 483
Skąd: Warszawa-Mokotów

PostWysłany: Pon Maj 17, 2021 17:28    Temat postu: Re: Zakupy

Nie korzystałam ale co do zakupów to ja zawsze je robię w m1 bo tam mam dużo sklepów i wszystkie są na jednym poziomie, nie muszę biegać więc po piętrach, szukać wind i schodów
addiss 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Pon Maj 29, 2017 11:15
Posty: 138
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Cze 25, 2021 11:20    Temat postu: Re: Zakupy

A ja robię zakupy online, kupuję tam przede wszystkim zdrową żywność, np. https://www.bee.pl/9010-napoje-owsiane. Teraz taka żywność staje się coraz bardziej popularna, chyba nadeszła moda na zdrowe odżywianie. Coraz więcej moich znajomych też kupuje taką żywność.
Overjoyedsea 
   

Zaglądajacy


Wiek: 28
Dołączył: Śro Lut 12, 2020 15:08
Posty: 17
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 16, 2021 14:27    Temat postu: Re: Zakupy

Zależy jakie zakupy Cię interesują.
Jeżeli chodzi o meble to bardzo ciekawe meble biurowy wykonała dla naszej firmy - firma z WWa - zbyszynskimeble.pl/meble-kuchenne-na-wymiar/ Zależało nam na wykorzystaniu całej przestrzeni chill'outowej oraz socjalnej.
danixx 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Wto Mar 14, 2017 19:16
Posty: 208
Skąd: warsazawa

PostWysłany: Sob Sie 28, 2021 10:51    Temat postu: Re: Zakupy

W sklepie, w którym często robię zakupy spożywcze oczywiście online, trafiłam na ciekawe książki. To https://www.bee.pl/9512-ksiazki-ekologiczny-styl-zycia. Kilka już kupiłam, mam zamiar zamówić następne. Wiele osób niszczy srodowisko naturalne. Warto to zmienić.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama